piątek, 28 czerwca 2013

Igraszki Blogove, PART III

Kochane Igraszkujące!

Kolejna porcja ciekawych wpisów na blogach! Spektrum będzie szerokie, ale skoro czytamy ciągle o kosmetykach to warto czasem zmienić klimat ;)Italiana wrzuciła pierwszą relację ze swojego wyjazdu do Teksasu w ramach Work&Travel! Jeśli myślicie nad takim wyjazdem to warto sobie poczytać opinię z pierwszej ręki :)

● Nie samymi kosmetykami człowiek żyje, dlatego Arsenic często pisze o zdrowym, wegetariańskim żywieniu. Tym razem o indeksie glikemicznym wraz z idealnym na lato przepisem na surówkę z marchewki. Bo zdrowo nie znaczy niesmacznie :D  

Podobno koty to waluta internetu. Jeśli to prawda to młodziutki blog o przygodach Atoma i Antka jest już całkiem bogaty :3 Kuna Domowa ogląda codziennie!

Smykusmyk wrzuciła świetny przepis na peelingujące kostki kawowo-kokosowe. Możecie powiedzieć, że to prywata, ale my obiektywnie stwierdzamy, że warto ;)

Ania z 45 stopni nie tylko pisze o kosmetykach. Teraz zaczęła pokazywać swoje stylizacje odzieżowe! Osobiście jesteśmy za! Świetny efekt :)


WAŻNA INFORMACJA! Zmieniły się trochę zasady w konkursie z Organics Beauty! Jeden z 3 zestawów, będzie rozlosowany wśród osób, które udostępnią baner. Sam konkurs zostaje przedłużony o dwa tygodnie! Ułatwienie dla Was, jeśli zupełnie nie macie weny na organiczne hasło ;)

I znów życzymy Wam miłego, blogowego weekendu :)

2 komentarze: